50% vähem pakendit

Maks&Mooritsa hakkliha uues paremas pakendis

Me armastame head toitu ja puhast keskkonda. Sellepärast on Maks&Mooritsa hakklihad nüüd uut tüüpi pakendis, mille valmistamiseks kulub üle 50% vähem plastikut kui karpidele, mida üldiselt kasutatakse. Nii jõuab poelettidele ja kodudesse aastas tervelt 42 000 kg vähem pakendiplasti. Kuna uus pakk on väiksem, kahanevad tunduvalt lao- ja transpordikulud ning ökoloogiline jalajälg väheneb 34% võrra.

Ent lisaks keskkonnasõbralikkusele on uus pakend ka väga mugav. Seda on lihtne avada ning sinu külmkapis võtab see kordades vähem ruumi. Tänu vaakumkilele säilib hakkliha ka kauem värskena.

Eelista kvaliteetset Eesti liha uues säästlikus pakendis!

  • 50%vähem pakendit
  • 34%väiksem jalajälg
  • VÄHEMprügi
  • 42 000 kgvähem materjali
  • ROHKEMruumi poekotis,
    riiulil, külmkapis
  • VÄHEMautosid Eesti teedel

50% vähem pakendit,
rohkem ruumi

Uut tüüpi pakendite valmistamiseks kulub poole vähem materjali kui plastkarpidele. Need on õhemad ning tänu sellele jääb külmkappi rohkem vaba ruumi.

Vaata klippi

Mugav ja
lihtne avada

Uut pakendit on mugav avada. Selleks pole tarvis ei kääre, nuga ega muud terariista. Lihtsalt tee servast lahti, tõmba - ja kokkamine võib alata!

500 g = 500 g

Uutes pakkides on sama palju hakkliha kui oli varem plastkarpides. Kuid nüüd on sama koguse pakendamiseks kulutatud poole vähem plastmaterjali.

Vaata klippi

Peale kokkamist
varem...

... ja nüüd

Kui varem kasutusel olnud plastkarbid kippusid ummistama prügikotti, siis nüüd on tülikat pakendiprügi kordades vähem.

Vaata klippi

Vaata, kui palju vähem pakendit tarbid, kui eelistad Maks&Mooritsa hakkliha!

Oleme koos
säästlikumad

Me armastame puhast loodust ja hoolime keskkonnast. Sellepärast võtsime kasutusele uue säästliku pakendi, millel on 34% väiksem ökoloogiline jalajälg.

Eestimaist hakkliha igale maitsele

Magnus Kirt

Uue pakendi kasutuselevõtt on meie jaoks suur ja oluline ettevõtmine. Sellepärast kutsusime telereklaami uuenduse eestkõnelejaks Magnus Kirdi, armastatud spordikuulsuse ja Eesti aasta sportlase 2019.

Maks&Mooritsal on suur au ja rõõm olla Magnuse toetaja tema teel olümpiale.